Skip to main content

Güncellemeler

Güncellemelerle her zaman en yeni özelliklere sahip olun! Mobil 365’in güncelleme sayfası, sizlere en son sürümdeki yenilikleri sunar. İşte size özel olarak geliştirilen özellikler, performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri ile uygulamanızı her zaman güncel tutmanızı sağlar.

Yenilikleri keşfedin, kullanıcı deneyimini geliştirin ve iş süreçlerinizi daha verimli hale getirin. Güncelleme sayfamızı düzenli olarak ziyaret edin ve uygulamanızı en son sürüme güncelleyerek yeni özelliklerin bilgilerine ulaşın.

En son güncellemelerle Mobil 365, işlerinizi daha da kolaylaştırıyor. Uygulamanızı güncelleyin ve gelişmiş özelliklerimiz ile işinizi kolaylaştırın!

Güncelleme bilgilendirme

Güncelleme bilgilendirmelerimizden haberdar olmak için bültenimize üye olun!


05/07/2023
Bu güncelleme ile Mobil 365’i daha da kullanışlı hale getirdik. Uygulama uzerindeki tuşlarda iyileştirme yapıldı.. Ayrıca, performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri sayesinde uygulamanın daha hızlı ve istikrarlı çalıştığına tanık olacaksınız. Güncel sürümü indirin ve Mobil 365’in sunduğu yeni özelliklerin tadını çıkarın.
11/05/2023
Bu güncelleme ile Mobil 365’i daha da kullanışlı hale getirdik. Yeni fotoğraf ekleme özelliği ile sahadaki işlemlerinizi daha iyi takip edebilirsiniz.